Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARCsquat

Найцікавіші події на ГОГОЛЬFEST цієї п’ятниці

  • 23.09.2016

Останній вікенд вересня починається цієї п’ятниціі ми підготували для вас події, які зроблять його незабутнім. Запрошуємо вас на ГОГОЛЬFEST, щоб розмалювати сірий настрій яскравими враженнями! За для цього ми для вас підібрали найцікавіші дійства, які варто не пропустити.

Докладнiше

Запрошуємо взяти участь в урбаністичній лабораторії «Ideal Paradise Ukraine»

  • 23.09.2016

24 вересня о 12:00 в Літера 6 (Off Stage)  відбудеться урбаністична лабораторія «Ідеальний рай: Україна», експериментальний перформативний проект, який  реалізується з партнерами та експертами  з різних дисциплін в трьох містах України. Проект є результатом співпраці між мисткинею та хореографинею Клаудією Боссе (Theatercombinat) і українськими партнерами - міждисциплінарною художницею Вікторією Миронюк, ГО Мистецька майстерня «Драбина» (Львів), а також Urban Кураторами (Київ). Кількість місць обмежена. Для участі зареєструйтеся, будь ласка https://goo.gl/forms/RwWXbX1UF2hH3YF23

Докладнiше

1+1 медіа проведе екологічну акцію на фестивалі

  • 22.09.2016

24 вересня з 11:00 до 16:00  1+1 медіа разом з Екологічні Інвестиції та Україна БЕЗ сміття будуть безкоштовно збирати люмінесцентні лампи

Докладнiше

НАЙЦІКАВІШІ МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ НА ГОГОЛЬFEST В ОСТАННІЙ УІК-ЕНД ВЕРЕСНЯ

  • 21.09.2016

23-25 вересня у Києві на Арт-заводі Платформа (вул. Біломорська, 1) відбудеться кульмінація найбільшої культурної події року – Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Програма фестивалю охоплює 12 напрямків і представляє близько 200 заходів. Огляд від ГОГОЛЬFEST допоможе спланувати свої вихідні і побачити найцікавіші мистецькі події. 

 

Докладнiше

BOOK PLATFORM НА «ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН»

  • 21.09.2016

У другий вікенд – 23-25 вересня фестиваль «ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН» представить проект BOOK PLATFORM – новий формат книжкового ярмарку. У межах нетрадиційно вибудуваного ярмаркового простору в локації 3.1. Арт-заводу Платформа, кожен учасник змоделює власний унікальний світ, через який розповість про себе.

Докладнiше