Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARCsquat

Європейська театральна конвенція (ETC) на ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Європейська Конвенція Театрів (ETC) та Центр сучасного мистецтва «ДАХ» раді вітати 10 європейських театральних режисерів у Києві, які приїхали взяти участь в проекті резиденції разом з українськими акторами і художниками. Резиденція працюватиме з 5 до 19 вересня в рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, де учасники будуть виступати зі своїми щойно створеними під час резиденції проектами. Щоб відвідати покази будь ласка зареєструйтеся тут

Докладнiше

НАЙЦІКАВІШІ ПОДІЇ УІК-ЕНДУ 17-18 ВЕРЕСНЯ НА ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Найбільший в Україні фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFESTрозпочався. З 16 по 25 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться шалена кількість цікавих подій у напрямках театру, музики, хореографії, візуального мистецтва, дитячої програми, кіно, фешн-арту, перфомансу, літератури та освіти. Що можна побачити на фестивалі вже на цих вихідних 17-18 вересня – читайте далі. Нагадуємо, що квитки на вхід та на окремі події можна купити в касах біля входу на фестиваль.

Докладнiше

В рамках ГОГОЛЬfest 2016 діятиме «Сцена переселенця»

  • 16.09.2016

«Сцена переселенця» - спеціальна театральна програма, де прозвучать історії людей, які втратили свій дім. Куратором програми є Театр Переселенця за підтримки  Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні. 

Докладнiше

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗМІ НА ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

Шановні колеги!

Будь ласка, уважно ознайомтесь із правилами роботи ЗМІ на фестивалі.

Докладнiше

«Неймовірні українці» змінюють країну на ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

17-18 вересня программа ГОГОЛЬFESTзбільшиться на один напрямок. На фестивалі соціальних ініціатив Ucrazyans («Неймовірні українці») – квести, вистави, майстер-класи, ігри, перфоманси, вікторини на тему громадських ініціатив. Головною подією стане прем’єра документального  проекту  Ucrazyans – три стрічки, що оповідають історії сміливців, які об’єдналися заради створення нових правил, за якими повинна жити наша країна.

Докладнiше