Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARCsquat

50 барабанів і вогонь на відкритті

  • 14.09.2016

Який же BABYLONбез вогню?! На відкритті ГОГОЛЬFEST під зачаровуючі звуки п’ятидесяти  барабанів ви станете свідками незабутнього видовища – зведення вогняної скульптури. Флешмоб організовуємо в рамках відкриття скульптурного проекту "Химери при надії".

Всіх власників етнічних барабанів світу запрошуємо долучитися до флешмобу і приходити на вікриття проекту з барабанами – разом створимо надзвичайну атмосферу за підтримки стріт-барабанщиків. 

Докладнiше

«Вечір сучасної хореографії» від молодих і талановитих хореографів

  • 13.09.2016

Сприймати оточуючий світ невербально нас навчила природа. Коли навколо відбувається метушня BABYLONу, слова йдуть на другий план.

Мистецтво руху і грації заговорить з нами про найголовніше у житті кожного: наміри, думки, емоції, вибір..

Запрошуємо вас на бесіду без слів, на «Вечір сучасної хореографії», де будуть представлені дві вистави сучасних молодих талановитих хореографів.

Докладнiше

Танок з іспанським серцем від Чеві Мюрадая

  • 13.09.2016

Іспанське серце і українська душа – ось головні складові неперевершеної душевної постановки «BlackBox». Адже за справу взялися всесвітньо відомий іспанський хореограф Чеві Мюрадай та український колектив «Totem Dance Group».
 
Нас надихають щира любов та відданість улюбленій справі, з якою вони створюють справжнє видовище! Запрошуємо вас відчути глибокі почуття свободи через танець душ.  

Докладнiше

Команда фестивалю нагадує журналістам про прес-тур

  • 12.09.2016

Ти журналіст і завжди звик дізнаватися все першим? Вважаєш себе інсайдером культурного життя Києва? Тоді ми запрошуємо саме тебе у захоплюючий прес-тур фестивалем ГОГОЛЬFEST 2016 і готові розкрити всі карти перед тобою!

Команда фестивалю вже провела свою тайну вечерю і готова поділитися своїми секретами.

Зустрічаємось 13 вересня о 13:45 на Арт-заводі Платформа!

Докладнiше

Шокуюча п’єса Тадеуша Слободжянека «Наш клас» на ГОГОЛЬFEST 2016

  • 11.09.2016

«Наш клас» - п’єса Тадеуша Слободжянека, що поставлена у виконанні команди продакшну «Зроби або помри» під керівництвом режисера Сергія Перекреста. «Наш клас» - історія десяти однокласників, поляків і євреїв - з маленького польського містечка, створена на реальних подіях, які відбуваються з 1927 р. до початку нашого століття.

Докладнiше